TextBookers – zlecenie testowe

Mam w TextBookers.com nieco środków zarobionych w tamtejszym programie partnerskim. Niestety, według regulaminu nie mogę ich wypłacić. I tu pojawia się pytanie: Co mam z nimi zrobić, skoro aktualnie nie potrzebuję tekstów SEO?

W rozmowie z jednym z użytkowników forum PiO padł pomysł:

A nie lepiej kupić teksty, rozbudować je troszkę i na GT opchnąć? :D

Postanowiłem tak właśnie zrobić, a przynajmniej tego spróbować. Wystawiłem kilka zleceń o treści:

Witam. To jest zlecenie testowe. Napisz tekst w tematyce, w której czujesz się najlepiej. „Biznes, Ekonomia” to tylko propozycja, możesz wybrać inną kategorię. Pozdrawiam serdecznie.

textbookers-pl-zlecenie-testowe

Zgodnie z oczekiwaniami, część tekstów była całkiem dobrej jakości, a część – kiepskiej.

Nie wiem jeszcze, co zrobię z tymi tekstami, ale przynajmniej mam rozeznanie, jak wyglądają umiejętności poszczególnych copywriterów z TextBookers ;) Taka wiedza może się przydać w przyszłości, gdy będę szukał kogoś, kto napisze mi teksty na ewentualne zaplecze SEO :)

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 4.9/5 (9 votes cast)
TextBookers - zlecenie testowe, 4.9 / 5 , ocen: 9
            
   
zarabianie w internecie programy partnerskie gielda tekstow

Kategoria wpisu: Giełda Tekstów, Programy partnerskie, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: , ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "TextBookers - zlecenie testowe" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)1 komentarz

 • Szalony Kapelusznik 15 marca 2015 at 19:07 :

  Jeden z gorszych tekstów, jakie dostałem:

  „Niezwykle ułatwiony dostęp do łącza internetowego, umożliwia naukę oraz rozwój pasji, a nawet prowadzenie własnego przedsiębiorstwa prosto z zacisza domowego. Jednak, szczególnie interesujące stały się portale społecznościowe, które są bezpośrednim miejscem promocji firm oraz osób.

  Poprzez codzienne użytkowanie i przeglądanie portali, pojawiają się hasła oraz frazy, które instynktownie wywołują nasze zainteresowanie. Dodatkowo, ciekawa oprawa graficzna danej strony sprawia że postanawiamy spędzić na niej znacznie więcej czasu niż przypuszczaliśmy w początkowym etapie. Wraz z upływem kilku minut – znajdujemy odpowiedni produkt, który prawdopodobnie poprawi nam nastrój, a nawet może podniesie komfort życia.

  Istotną kwestią efektywnego marketingu na portalach społecznościowych jest zaufanie do osób z kręgów znajomych. Polecanie przez kolegę ze szkolnej ławki – danego produktu lub usługi jest rodzajem marketingu szeptanego, czyli najsilniej oddziaływającym narzędziem marketingu. W wyniku tego, dany produkt odbieramy jako produkt wysokiej jakości i sprawdzony przez innych konsumentów.”

  Nawet nie mam pomysłu, jak przerobić ten tekst, aby móc go potem sprzedać na Giełdzie Tekstów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *