SmartLink24.pl – następca ProLink.pl

Po niedawnych burzliwych przejściach z Google właściciele ProLink.pl postanowili odbudować swoją giełdę linków na nowej domenie.

Dnia 18.12.2014 wszyscy dotychczasowi użytkownicy wspomnianego serwisu otrzymali e-mail o treści:

SmartLink24.pl jest następcą Prolink.pl w odmienionej, bezpiecznej odsłonie. Dzięki temu mogą Państwo ponownie zarabiać z nami, sprzedając powierzchnię reklamową swojej witryny.

Aby umożliwić sprawne przejście z systemu ProLink.pl do SmartLink24.pl, Zarząd Spółki LeadBullet SA wydał rozporządzenie, na mocy którego otrzymują Państwo możliwość usunięcia linków z ProLink.pl bez konsekwencji nieotrzymania wypłaty zgromadzonych na koncie środków (warunkiem jest rozpoczęcie współpracy w systemie SmartLink24.pl). Środki zostaną przeniesione do nowego systemu. Wypłata zgromadzonych środków możliwa będzie po upływie miesiąca od rejestracji w systemie SmartLink24.pl.

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że LeadBullet SA zalega z ostatnimi wypłatami nie tylko mnie, ale i licznemu gronu użytkowników z forum PiO. A w drodze jest już kolejna wypłata, od której dzieli mnie jedynie grosz – dosłownie:

prolink-panel-99-99-zlotych

Zastrzeżenia zgłaszane pod adresem nowego serwisu to m.in. kwestia pierwszej wypłaty, a także kwestia dotychczasowych linków partnerskich. Nikt się nie pali do rejestracji w nowym serwisie, wiec trudno przewidzieć jego przyszłość. Sam też na razie nie mam zamiaru przenosić się z ProLinka do SmartLink24.pl, ale jakby co, kibicowałem temu nowemu serwisowi już od samego początku ;)

smartlink24-pl

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 3.7/5 (6 votes cast)
SmartLink24.pl - następca ProLink.pl, 3.7 / 5 , ocen: 6
            
   
zarabianie w internecie webmastering

Kategoria wpisu: Webmastering, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: , , , , ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "SmartLink24.pl - następca ProLink.pl" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Komentarze: 6

 • Pestka 6 marca 2015 at 00:42 :

  Tak , słyszałem o SmartLink24, ale jakoś mnie mało przekonuje. Zostaje tu gdzie byłem na Prolink. Nie zamierzam nic zmieniać. Bynajmniej na razie.Póki co jestem w miarę zadowolony ze współpracy z LeadBullet

 • Barbara Jasieniec 17 marca 2015 at 18:40 :

  Smartlink24 czy Prolink to to samo- Pestka.Jedna z najlepszych korporacji, jakimi współpracowałam . Pomimo pomówień jakie napotkałam w sieci nadal tu jestem i nie narzekam

 • Misia 20 kwietnia 2015 at 19:14 :

  Ja tam nie narzekam, ludzie to lubią sobie dużo wyolbrzymić! ProLink nigdy mnie nie oszukał i mam nadzieje, że nigdy tak sie nie stanie.

 • Szalony Kapelusznik 20 kwietnia 2015 at 20:21 :

  Niniejszym oświadczam jako administrator mający podgląd IP komentujących, że wszystkie powyższe komentarze (oprócz pierwszego) są komentarzami dodanymi najprawdopodobniej przez jedną i tę samą osobę. Możliwe, że ktoś po prostu pragnie „wybielić” opinie o LeadBullet i ich serwisach.

 • Szalony Kapelusznik 20 kwietnia 2015 at 20:26 :

  Z prawdziwych opinii: ja sam wystawiłem rachunek dnia 01.03.2014 z 14-dniowym terminem płatności (licząc się oczywiście z możliwością tygodniowego opóźnienia). Tymczasem jest już 20.04.2015 – rachunek nie został zapłacony. I to pomimo mojego e-maila z dnia 08.04.2015, na który zresztą nie otrzymałem nawet żadnej odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *