Kokos.pl – weryfikacja dowodu osobistego

Postanowiłem zbadać funkcjonowanie serwisu Kokos.pl jako Pożyczkobiorca. Podstawową rzeczą są oczywiście weryfikacje, dlatego zamówiłem następujące opcje:

  • Weryfikacja KRD
  • Weryfikacja Infomonitor oraz BIK
  • Weryfikacja ERIF
  • Dowód osobisty
  • Adres zamieszkania

Tak jak się spodziewałem, większość weryfikacji wypadła pomyślnie. Jedynym zaskoczeniem była dla mnie weryfikacja dowodu osobistego.

kokos-weryfikacjeStatus: Negatywna.

Przyczyna jest prosta. Od daty rejestracji w serwisie Kokos.pl minęło już kilka lat, a w tzw. międzyczasie zmieniłem dowód osobisty. Co prawda zaktualizowałem informacje w panelu w zakładce „Dane osobowe”, jednak „Weryfikacja dowodu osobistego polega na sprawdzeniu czy dane zapisane podczas rejestracji konta Użytkownika w Kokos.pl są zgodne z danymi widocznymi na przesłanych zdjęciach,skanach dowodu osobistego”.

Oczywiście napisałem w tej sprawie do Centrum Pomocy, jednak od dzisiaj wiem, że negatywna weryfikacja dowodu osobistego potencjalnego Pożyczkobiorcy nie zawsze świadczy o jego nieuczciwości.

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Kokos.pl - weryfikacja dowodu osobistego, 5.0 / 5 , ocen: 2
            
   
zarabianie w internecie

Kategoria wpisu: Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "Kokos.pl - weryfikacja dowodu osobistego" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *