Niezwykły ślub Vanessy Hudgens w meksykańskim Tulum w kreacjach Very Wang i inne szczegóły.

Niezwykły ślub Vanessy Hudgens w meksykańskim Tulum w kreacjach Very Wang i inne szczegóły.
Autor Fabian Adamski
Fabian Adamski12.12.2023 | 9 min.

Romantyczny ślub Vanessy Hudgens i Cole'a Tuckera w meksykańskim Tulum z pewnością był wyjątkowy i pełen osobistych akcentów. Para poznała się podczas pandemii na medytacji online, a ich uczucie rozkwitło. Po trzech latach Cole oświadczył się Vanessie pod wieżą Eiffla w Paryżu. Ślub odbył się w pięknym, egzotycznym otoczeniu hotelu Azulik wśród dżungli. Panna młoda wyglądała olśniewająco w sukni projektu Very Wang nawiązującej stylem do supermodelek z lat 90. Całość dopełniał misterny welon unoszący się w powietrzu. Wyjątkowa atmosfera, wzruszające przysięgi napisane osobiście przez parę młodą oraz zabawa w gronie najbliższych z pewnością uczyniły ten dzień wymarzonym.

Kluczowe wnioski:
 • Para poznała się w dość niecodzienny sposób - na medytacji online w czasie pandemii.
 • Ślub odbył się w malowniczym, egzotycznym otoczeniu hotelu Azulik w meksykańskiej dżungli.
 • Panna młoda olśniewała w sukni od Very Wang w stylu supermodelek lat 90.
 • Nowożeńcy sami napisali wzruszające przysięgi małżeńskie.
 • Niepowtarzalna atmosfera i zabawa w gronie najbliższych.

Romantyczne zaręczyny pod wieżą Eiffla

Vanessa Hudgens i Cole Tucker postanowili związać się ze sobą dozgonną miłością. Ich historia rozpoczęła się w dość niecodzienny sposób - para poznała się podczas pandemii na wirtualnej medytacji prowadzonej przez znanego lifestyle'owego guru. Od pierwszej chwili wiedzieli jednak, że łączy ich coś wyjątkowego.

Po trzech latach zwiazku Cole zdecydował się na romantyczny krok - oświadczył się Vanessie w Paryżu, pod słynną wieżą Eiffla. Aktorka była tym zaskoczona, choć kiedyś sama wspominała, że marzy jej się taki właśnie scenariusz. Dostała piękny pierścionek z owalnym diamentem osadzonym na złotej obrączce. Nareszcie ich uczucie zostało oficjalnie zapieczętowane.

Idealna lokalizacja

Paryż z wieżą Eiffla w tle okazał się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o miejsce oświadczyn. Jak przyznaje sama Vanessa, to najbardziej romantyczne miasto na świecie. Choć aktorka nie spodziewała się takiego obrotu spraw, kiedyś rzuciła żartem, że właśnie Paryż byłby idealny na zaręczyny. Cole postanowił spełnić jej marzenie.

Wymarzony pierścionek

Vanessa nie ukrywa, że od dawna wiedziała dokładnie, jak ma wyglądać jej pierścionek zaręczynowy. Marzyła o złotej obrączce z owalnym diamentem. Cole dobrze się przygotował i wybrał piękny klejnot, który przeszedł jej oczekiwania. Aktorka była zachwycona prezentem od ukochanego.

Ikoniczna suknia ślubna w stylu lat 90. od Very Wang

Wybór sukni ślubnej dla Vanessy Hudgens także nie był przypadkowy. Aktorka od zawsze fascynowała się stylizacjami supermodelek z lat 90., postanowiła więc nawiązać do ich elegancji i seksapilu. Skontaktowała się ze swoją przyjaciółką, projektantką Verą Wang i wspólnie stworzyły idealną kreację.

Suknia ślubna Vanessy to ukośnie cięta, obcisła suknia typu slip dress z głębokim dekoltem, uszyta z delikatnego tiulu w kolorze kości słoniowej. Z tyłu widoczne były nagie plecy panny młodej, dodające stylizacji pikanterii. Całość uzupełniał welon z wyszytym gotycką czcionką napisem informującym o dacie ślubu.

Zawsze, gdy mam na sobie kreacje Very Wang, czuję się pewna siebie, seksowna i kobieca. Dlatego wiedziałam, że to właśnie ona stworzy dla mnie idealną suknię ślubną.

Vanessa nie ukrywa, że zależało jej na tym, by prezentować się spektakularnie, a zarazem elegancko i nowocześnie. Inspiracja stylami z wybiegów lat 90. okazała się trafiona. Aktorka promieniała w niezwykłej sukni od Very Wang.

Ślubna stylizacja z przyjaciółką

Wybór projektantki sukni ślubnej nie był przypadkowy - Vanessa i Vera Wang przyjaźnią się od lat. Aktorka często pojawia się na wybiegach i eventach w kreacjach very Wang. Projektantka wspiera ją także prywatnie w trudnych chwilach.

Stworzenie wymarzonej sukni ślubnej Vanessa powierzyła więc swojej bliskiej koleżance, która zna doskonale jej styl i oczekiwania. Vera Wang sprostała zadaniu, projektując ikoniczną, zapadającą w pamięć kreację.

Czytaj więcej: Rzadkie zawody w kinie - role wyjątkowych profesji

Eteryczny, unoszący się welon dopełnieniem kreacji

Vanessa Hudgens zadbała o każdy szczegół swojej ślubnej stylizacji. Oprócz spektakularnej sukni od Very Wang, postawiła także na efektowny welon i welon dodający całości lekkości.

Aktorka wybrała welon uszyty z delikatnego, przeźroczystego tiulu w kolorze sukni. Charakterystycznym elementem był misternie haftowany gotyckimi literami napis informujący o dacie ślubu pary młodej. Całość sprawiała wrażenie unoszącej się w powietrzu.

Vanessa zawsze fascynowała się eteryczną, pełną finezji estetyką. Chciała, by jej stylizacja ślubna nawiązywała do tego nurtu. Stąd pomysł na welon podkreślający powietrzny, niemalże magiczny charakter całej kreacji. Aktorka prezentowała się olśniewająco.

Welon Tiulowy, kolor kości słoniowej z haftowanym napisem i datą ślubu
Buty Białe szpilki na platformie marki Paris Texas

Pomysł z welonem-peleryną

Aby podkreślić wyjątkowość stylizacji, Vanessa zdecydowała się na połączenie welonu z długą welonową peleryną. Całość tworzyła niezwykły, szlachetny efekt przywodzący na myśl postaci z baśni czy legend.

Ten nietuzinkowy akcent idealnie komponował się z suknią w stylu lat 90. i doskonale oddawał eteryczny, romantyczny charakter całej stylizacji panny młodej. Vanessa prezentowała się zjawiskowo niczym księżniczka.

Przysięgi małżeńskie napisane własnoręcznie przez parę

Niezwykły ślub Vanessy Hudgens w meksykańskim Tulum w kreacjach Very Wang i inne szczegóły.

Podczas ceremonii zaślubin Vanessa Hudgens i Cole Tucker złożyli sobie przysięgę małżeńską. Co ważne, oboje przygotowali wzruszające śluby napisane własnoręcznie, nie korzystając z gotowych formułek.

Jak podkreśla aktorka, ten osobisty akcent był dla niej niezwykle istotny. Chciała w ten symboliczny sposób wyrazić Cole'owi swoją miłość i oddanie. Para wyznała sobie uczucia, agoście mogli wysłuchać tych wyjątkowych przysiąg podczas ceremonii.

Zdaniem Vanessy pisanie własnych ślubów to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie można zrobić, decydując się na małżeństwo. Publiczne otwarcie się na uczucia w obecności najbliższych to absolutnie magiczny moment.

Porady od panny młodej

Aktorka radzi także innym parom przygotowanie autorskich przysiąg. Jej zdaniem, odczytanie ich w trakcie ceremonii zaślubin to gest, który na zawsze pozostanie w pamięci nowożeńców oraz gości. Osobiste wyznanie miłości w tak ważnym momencie ma nieocenioną wartość.

 • Napisz własną przysięgę małżeńską zamiast korzystać z gotowca
 • Publicznie wyznaj swoje uczucia partnerowi podczas ceremonii
 • Pozwól gościom usłyszeć twoje osobiste śluby - to niezwykle wzruszający moment

Kolacja w otoczeniu kwiatowej scenerii

Po wzruszającej ceremoni ślubu Vanessa Hudgens i Cole Tucker oraz ich goście udali się na przyjęcie weselne, które miało niecodzienną, baśniową oprawę. Kolacja odbyła się na łonie natury, wśród bujnej, kwitnącej roślinności.

Wokół stołów rosły drzewa obwieszone bukietami świeżych kwiatów. Całość przypominała teatralną dekorację i prezentowała się niezwykle bajecznie. Goście zachwycali się oryginalnym pomysłem pary młodej na weselną scenerię.

Suknia ślubna podczas kolacji

Co ciekawe, Vanessa pozostała w sukni ślubnej także podczas kolacji weselnej. Jak przyznaje, zawsze miała żal do tradycji nakazującej przebierać się po ceremonii i sesji zdjęciowej. Tym razem chciała jak najdłużej cieszyć się noszeniem wymarzonej kreacji.

Aktorka promieniała w sukni od Very Wang, a goście podziwiali jej urodę i szykowny strój. Romantyczna sceneria z kwitnącymi drzewami stanowiła idealne tło dla początku dalszych weselnych atrakcji.

Zabawa przy muzyce na żywo w gronie najbliższych

Po kolacji i tradycyjnych toastach nastąpiła zmiana stroju panny młodej i dalsza zabawa - tym razem przy muzyce granej na żywo przez zaprzyjaźniony zespół oraz DJ-a.

Goście bawili się doskonale, słuchając znanych utworów rapowych. Nie zabrakło także niespodzianki - specjalnie na tę okazję powstała piosenka zatytułowana "Cole & V". Nowożeńcy wystąpili nawet z krótkim jam session na scenie.

Jak przyznaje Vanessa Hudgens, atmosfera była wyjątkowo swobodna i radosna. W końcu wśród gości znajdowali się sami najbliżsi: rodzina i przyjaciele, którzy darzą parę młodą ogromną miłością. Dzięki temu mogli świetnie bawić się muzyką nie martwiąc się o porażkę.

Improwizacja z udziałem pary młodej

Choć występ nowożeńców nie był wcześniej zaplanowany, zdecydowali się na spontaniczną zabawę przy mikrofonie. Vanessa zaśpiewała, a Cole zagrał na perkusji. Cała sytuacja była luźna i pełna pozytywnej energii.

Jak widać, kochająca muzykę para doskonale odnalazła się na scenie, celebrując swój wyjątkowy dzień w gronie najbliższych. Goście byli zachwyceni tym osobistym akcentem i wspaniale się bawili.

Podsumowanie

Poznałam niecodzienną historię ślubu Vanessy Hudgens i Cole'a Tuckera. Ich miłość zrodziła się podczas pandemii, gdy przypadkowo zobaczyli się na zoomowej medytacji. Po trzech latach Cole oświadczył się partnerce w romantycznych okolicznościach - pod wieżą Eiffla w Paryżu. Vanessa otrzymała w prezencie pierścionek z owalnym diamentem o jakim zawsze marzyła.

Ceremonia zaślubin odbyła się w egzotycznej scenerii hotelu Azulik w meksykańskiej dżungli. Panna młoda olśniewała w sukni ślubnej zaprojektowanej specjalnie dla niej przez dobrą przyjaciółkę, Very Wang. Inspiracją były kreacje supermodelek z wybiegów lat 90. Uzupełnieniem stylizacji był unoszący się misterny welon.

Nowożeńcy sami napisali poruszające przysięgi małżeńskie, które następnie odczytali przed gośćmi. Po ceremonii udali się na kolację wśród kwiatowych dekoracji. Nie zabrakło zabawy - para zagrała nawet spontaniczny koncert. Jak przyznaje Vanessa, była to absolutnie magiczna uroczystość, znacznie przewyższająca jej oczekiwania.

Artykuł przybliżył mi wyjątkową osobowość panny młodej. Vanessa to kobieta pełna fantazji i pasji, ceniąca sobie oryginalność. Jej ślub doskonale oddawał jej nietuzinkowy, wręcz baśniowy styl. Z pewnością było to przedsięwzięcie wymagające sporo wysiłku organizacyjnego, lecz efekt końcowy z całą pewnością był tego wart.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Jak przeliczyć kroki na kilometry - kalkulator i poradnik
 2. Role komikowe Roberta De Niro - mistrz komedii gangsterskiej
 3. Prawdziwe historie na ekranie - najlepsze filmy opartes na faktach
 4. Blake lively zdjęcie laktatorem matkość obowiązki koniec przerw
 5. Kobiety w akcji - najlepsze role Angeliny Jolie
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Fabian Adamski
Fabian Adamski

Witaj w królestwie kinematografii i telewizji, gdzie fabuła splata się z emocjami. Na tym blogu dzielę się analizami filmowymi, serię pasjonujących ciekawostek oraz inspiracjami związanymi z stylem życia. Razem wkroczmy w świat niezapomnianych historii.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email