Millie Bobby Brown i syn Bono wyszli za mąż! Zaskakujące zdjęcia

Millie Bobby Brown i syn Bono wyszli za mąż! Zaskakujące zdjęcia
Autor Iga Kalinowska
Iga Kalinowska28.05.2024 | 3 min.

Zaskakująca wiadomość dotarła do nas w sobotnie popołudnie - Millie Bobby Brown i syn Bono wyszli za mąż! Młoda para, która od 2021 roku zaprezentowała światu swoją piękną historię miłosną, postanowiła ją przypieczętować węzłem małżeńskim. Ceremonia odbyła się w zeszłym tygodniu w kameralnym gronie, na którym obecni byli najbliżsi przyjaciele i rodzina nowożeńców, w tym legendarny muzyk Jon Bon Jovi. Choć ślub miał skromną oprawę, to z pewnością nie było to ostatnie celebrowanie miłości tej pary!

Sekretny ślub Millie Bobby Brown i Jake'a Bongiovi

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak gwiazda "Stranger Things" Millie Bobby Brown ogłosiła zaręczyny z ukochanym Jake'iem Bongiovi, młoda para postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak"! W zeszły weekend, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, millie bobby brown i jake bongiovi wzięli ślub w tajemnicy, organizując kameralną ceremonię.

Choć dokładne szczegóły uroczystości owiane są mgłą tajemnicy, wiadomo, że wśród gości znaleźli się między innymi rodzice panny młodej, a także legendarny muzyk Jon Bon Jovi z żoną Dorotheą - rodzice świeżo upieczonego małżonka. Gwiazdy ślub miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie w jednej z posiadłości rodziny Bongiovi.

Zaskakująca decyzja młodych nowożeńców o przypieczętowaniu swojego związku tak szybko po zaręczynach z pewnością zaskoczyła ich fanów. Nic jednak dziwnego, że małżeństwa sławnych osób często odbywają się w atmosferze największej tajemnicy, z dala od światła fleszy.

Kameralna ceremonia z rodziną w USA

Choć ślub Millie Bobby Brown i Jake'a Bongiovi miał bardzo skromny charakter, z pewnością była to wyjątkowa chwila dla młodej pary i ich najbliższych. Uroczystość odbyła się w gronie zaledwie kilkunastu osób, wśród których obecni byli między innymi rodzice panny młodej oraz państwo Bongiovi - Jon Bon Jovi i jego żona Dorothea.

Miejsce ceremonii owiane jest tajemnicą, jednak według doniesień miała ona miejsce gdzieś w Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie w jednej z posiadłości rodziny słynnego muzyka. Małżeństwa sławnych osób często decydują się na kameralne przyjęcia w zaciszu własnych domów, z dala od wścibskich oczu mediów i fanów.

  • Prywatna atmosfera
  • Tylko najbliżsi goście
  • Lokalizacja w USA
  • Posiadłość rodziny Bongiovi?

Niezależnie od szczegółów, z pewnością była to wyjątkowa i pełna wzruszeń chwila dla młodych nowożeńców, którzy mogli cieszyć się swoim wielkim dniem w spokoju i intymnej atmosferze.

Czytaj więcej: Tajwańska wyspa o zaskakującej egzotyce!

Huczna uroczystość dla młodej pary pod koniec roku

Zdjęcie Millie Bobby Brown i syn Bono wyszli za mąż! Zaskakujące zdjęcia

Choć Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi postanowili już przypieczętować swój związek małżeński, to z pewnością na tym nie koniec świętowania! Według doniesień, młodzi nowożeńcy planują zorganizować huczną ceremonię ślubną pod koniec bieżącego roku, na której będą mogli świętować wraz ze wszystkimi bliskimi, przyjaciółmi i rodziną.

Pierwsza, kameralna uroczystość miała na celu dopełnienie formalności i romantyczne uczczenie związku tej dwójki w wąskim gronie. Teraz jednak, gdy już są małżeństwem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować prawdziwie wielkie wesele na miarę gwiazd!

Miejsce ani szczegóły kolejnej ceremonii nie są jeszcze znane, ale wszyscy fani Millie Bobby Brown z pewnością już nie mogą się doczekać, aby zobaczyć to małżeństwo sławnych osób w pełnej krasie! Ślub pod koniec roku zapowiada się niezwykle huczny i widowiskowy.

Choć ślub Millie i Jake'a odbył się już w zaciszu domowym, to z pewnością zobaczymy ich niebawem w pełnej odsłonie jako młodych nowożeńców podczas kolejnej, tym razem wielce wystawnej ceremonii!
Wszystkie filmy i programy w jakich wystąpiła Millie możesz obejrzeć na zaluknij pl.

5 Podobnych Artykułów

  1. Jak przeliczyć kroki na kilometry - kalkulator i poradnik
  2. Niesamowite: ta 50-letnia modelka pojawiła się na okładce Vogue Polska i podbija wybiegi
  3. Role komikowe Roberta De Niro - mistrz komedii gangsterskiej
  4. Prawdziwe historie na ekranie - najlepsze filmy opartes na faktach
  5. Co znaczy być z kimś w chorobie: subtelna sztuka wspierania i opieki
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Iga Kalinowska
Iga Kalinowska

Jestem pasjonatką różnorodnych form rozrywki i zawsze chciałam dzielić się swoją miłością do kina, telewizji i wszelkich atrakcji, które kształtują naszą kulturę rozrywkową.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły