Press "Enter" to skip to content

List do M. – 09.10.2021

Witam, Panie M.!

Czas szybko leci, to już prawie dwa lata, odkąd Pana nie widziałem. Mam nadzieję, że wszystko u Pana w porządku, że dobrze się Pan czuje. Pewnie jeszcze jakiś czas Pana nie odwiedzę, ponieważ Świadkowie Jehowy wciąż nie odwiedzają ludzi w domach ze względu na pandemię. Dlatego znów chciałbym napisać coś pokrzepiającego.

Otrzymaliśmy ostatnio czasopismo pod tytułem „Lepszy świat jest bardzo bliski”, którego jeden egzemplarz pozwoliłem sobie dołączyć do listu. Chciałbym zachęcić Pana do zapoznania się z nim, ponieważ omawia ono wspaniałe obietnice Boże, które już wkrótce się spełnią.

Zgodzi się Pan z tym, że lepszy świat jest nam bardzo potrzebny, ponieważ dzisiaj zmagamy się z wieloma problemami, na przykład z chorobami. Ludzkie rządy nie potrafią też sobie poradzić z przestępczością, ubóstwem i głodem na świecie. Problemy te rozwiąże Królestwo Boże, o którym mówił Jezus Chrystus i o które kazał nam się modlić.

Chociaż zgodnie ze słowami Jezusa „nie znamy dnia ani godziny”, kiedy Królestwo Boże obejmie władzę nad ziemią, to jednak spełniające się dzisiaj proroctwa wskazują na to, że stanie się to niedługo. Bóg wkrótce usunie złych ludzi i przywróci rajskie warunki na ziemi, jakie panowały w czasach Adama i Ewy.

Na przedostatniej stronie czasopisma znajduje się ilustracja przedstawiająca nowy świat, który zapanuje pod rządami Królestwa Bożego. Ludzie są tam szczęśliwi, uśmiechnięci, cieszą się życiem wiecznym w raju, w pięknym otoczeniu. Nie potrzebują okularów, kul, wózków inwalidzkich i lekarstw, ponieważ spełniła się Boża obietnica z księgi Izajasza 33:24: „Żaden mieszkaniec nie powie: ‚Jestem chory‚” oraz z księgi Izajasza 35:5,6: „W tym czasie otworzą się oczy niewidomych, a uszy niesłyszących zaczną słyszeć. Wtedy kulawy będzie skakał jak jeleń, a język niemego będzie krzyczał z radości”.

W niedalekiej przyszłości wszyscy ludzie będą się cieszyć doskonałym zdrowiem. Będą żyć w pięknym i czystym środowisku. Nie będzie wśród nich podziałów narodowościowych ani etnicznych. Wszyscy będą wobec siebie życzliwi, będą żyć w pokoju ze sobą i troszczyć się o naszą planetę.

Może się to Panu wydawać nieprawdopodobne, ale obiecuje to sam Bóg. On ma potrzebną do tego moc i chce zrealizować swoje obietnice zapisane w Piśmie Świętym. W księdze Jeremiasza 29:11 mówi nam: „Bo dobrze wiem, co zamierzam dla was zrobić (…). Zamierzam zapewnić wam pokój, a nie nieszczęście. Chcę wam dać przyszłość i nadzieję”.

Panie M., zachęcam do przejrzenia dołączonego czasopisma. Myślę, że znajdzie tam Pan coś, co Pana zainteresuje.

Życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
List do M. - 09.10.2021, 5.0 / 5 , ocen: 3
Zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej

Zatrudnianie pracowników do wykonywania pracy w zakładzie wiąże się z pewnymi obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej. Dokumentację Read more

Wyszukiwane hasła w Google

Dzisiaj dla jednej z moich witryn zobaczyłem takie oto statystyki w Narzędziach dla webmasterów Google: Fajne, prawda? Jeśli przyjrzeć się Read more

WP Lightbox 2 nie działa w galerii zdjęć?

Wtyczka WP Lightbox 2 automatycznie dodaje odpowiedni atrybut dla pojedynczych grafik, jednak chcąc, aby efekt lightbox działa również w galerii Read more

WordPress – prędkość ładowania strony

W skrócie: sprites, usunięcie "zmian postów", obciążenie - wtyczki http://www.seowordpress.pl/odchudzamy-wordpressa-zwiekszamy-predkosc-seo/

Be First to Comment

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
    Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial