Press "Enter" to skip to content

autopresell.com

Według web.archive.org pod adresem autopresell.com znajdowała się strona, na której napisano m.in.:

Z nami osiągniesz najwyższe pozycje!
Zdobywaj tylko wartościowe i bezpieczne linki

W świecie SEO nie ma naturalnych i nienaturalnych linków, są tylko linki bezpieczne i niebezpieczne. Linki wykrywalne przez narzędzia Google i te niewykrywalne. Jak zdobyć te właściwe ?
Zapomnij o kupowaniu linków, wpisach do płatnych katalogów i innych źródłach linków, które są nieustannie obserwowane i wykrywane przez moderację Google. Zapomnij o linkach z miejsc, które zostały zgłoszone w narzędziu disavow jako źródła linków nienaturalnych.
Takie linki będą skuteczne jedynie na krótką metę. Prawda jest taka, że każdy link jest dobry, jednak tylko wtedy, gdy Google nie rozpoznaje go jako nienaturalny.

Ciesz się z pozycji, będąc w ukryciu
Jakie to proste – instalujesz system, aktywujesz i już możesz wymieniać się linkami. Niczego nie podlinkowujesz, o nic się nie martwisz. Jedyne czego potrzebujesz to ładnie napisanych artykułów – to jeden z wielu sposobów, w jaki umieszczamy linki na stronach.
Na jakich stronach zostaną opublikowane Twoje linki ? To jest tajemnica. Nie wiesz tego ani Ty ani inni. Jedyne co widzisz to wzrost pozycji w monitoringu.
Dbamy o to, aby nikt nie widział Twoich linków (Ahrefs, Majesticseo itp), strony, na których umieszczane są linki nie miały żadnych cech wspólnych. System publiczny jest moderowany, nie przyjmujemy stron o niskiej jakości oraz stron uznawanych powszechnie za spam, aby Twoje linki nie przebywały w „złym towarzystkie”. Wszystko po to, abyś mógł się cieszyć z wysokich i stabilnych pozycji.

Wymieniaj się linkami tylko z zaufanymi osobami, które znasz
Jeżeli masz taką potrzebę możesz połączyć swoje siły z innymi użytkownikami tworząc system wewnętrzny. W systemie umieszczacie taką samą liczbę domen i publikujecie swoje linki. Bez żadnych limitów.
System wewnętrzny w przeciwieństwie do systemu publicznego będzie dostępny tylko dla wybranej przez Ciebie grupy osób. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość współpracy jedynie w zamkniętej grupie zaufanych osób oraz podgląd publikowanych linków.
Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pozycjonują wiele stron w konkretnej tematyce. Ponieważ system publiczny jest moderowany nie jest w nim możliwe na przykład publikowanie treści o charakterze erotycznym. Tworząc system wewnętrzny możesz publikować dowolną treść oraz linki o ile jest to zgodne z prawem.

Twórz w łatwy sposób własne zaplecza tematyczne – tylko dla siebie
Jeżeli prowadzisz firmę SEO lub po prostu lubisz mieć dużą przewagę nad innymi możesz łatwo stworzyć własne zaplecze, dostępne tylko dla Ciebie.
Takie rozwiązanie pozwoli Ci stworzyć zaplecze tematyczne, dostosowane tylko dla Twoich potrzeb. Zazwyczaj zaplecza umieszcza się w systemie WordPress. Błąd! Google wie o tym doskonale i takie strony są stale analizowane pod kątem nienaturalnych linków.
W przeciwieństwie do WordPressa nasze strony są zupełnie od siebie różne, nie mają żadnych cech wspólnych, czli struktury urli, styli CSS, tagów, znaczników itp. Na stronach systemu AutoPresell publikujesz swoje linki szybko, łatwo i bezpiecznie.

Niestety, domena wygasła.

Przejąłem domenę 20.08.2020. Zrobiłem przekierowanie 21.08.2020.

Pozdrowienia dla intruder2600 od kris_set.

1strefa kursówWszystkie kursy STREFY KURSÓW
2giełda tekstówGiełda Tekstów opinie
3textbookersTextBookers opinie
4giełda tekstów opinie Giełda Tekstów opinie
5ebrokerpartnerProgram partnerski eBrokerpartner.pl
6linuxpl opinieHosting Linuxpl opinie
7list priorytetowyList priorytetowy
8optymalizacja wordpresaOptymalizacja WordPressa
9pinnacle kursKurs Pinnacle 16
10inpost pracaInPost praca opinie


Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial