TextMarket – PIT

Treść wiadomości e-mail, którą dzisiaj otrzymałem:

W związku z obowiązkiem wystawienia PITów za działania w TextMarkecie proszę o informację czy jest Pan osobą fizyczną/prowadzi działalność.
Jeśli rozlicza się Pan jako osoba fizyczna proszę o wypełnienie załączonego oświadczenia i podesłanie w odpowiedzi na tego maila.
PITy zostaną przygotowane i wysłane do końca tygodnia, dlatego proszę o szybki kontakt.

No i proszę. TextMarket wysyła PIT-y. Ostatnio Giełda Tekstów rozliczyła się z copywriterami właśnie w ten sposób, a teraz przyszedł czas na TextMarket. Coś się jednak zmienia na tym świecie. Wreszcie nie będę musiał kombinować, jak uczciwie rozliczyć PIT.

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
TextMarket - PIT, 5.0 / 5 , ocen: 1
            
   
zarabianie w internecie gielda tekstow

Kategoria wpisu: Giełda Tekstów, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "TextMarket - PIT" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Komentarze: 6

 • Szalony Kapelusznik 16 marca 2014 at 19:05 :

  Post użytkownika Differend zamieszczony na forum PiO, cytuję: „tm łaskawie mi napisał, że nie dostanę od nich pitu. Zapytałam, dlaczego mailami wprowadzają w błąd. Odpisali, że źle im się wydawało, i myśleli że pity będą wystawiać…. no tragedia…”

 • Szalony Kapelusznik 18 marca 2014 at 18:16 :

  Ni stąd, ni zowąd, otrzymałem od Prolink e-mail o treści: „Ze względu na to, że dostał Pan pełne wynagrodzenie, czyli nie pobraliśmy od Pana podatku nie mamy podstawy aby wystawić PIT. Jako osoba fizyczna powinien się Pan rozliczyć z Urzędem Skarbowym z podatku dochodowego. Dążymy do tego, aby w przyszłym roku wystawiać PIT oraz pobierać podatek za rok 2014. Jednak jest to w trakcie weryfikacji dlatego właśnie potrzebowaliśmy oświadczenia do umowy.” Czyli na razie wszystko zostaje po staremu ;)

 • Danni1990 7 kwietnia 2014 at 10:39 :

  Czyli jest nadzieja,że będą jednak rozliczać podatek osób fizycznych – byłoby cudownie :) Do tego momentu ograniczam się jednak wyłącznie do Giełdy Tekstów, gdzie wszystko już obecnie jest jasne i przejrzyste w tej kwestii :)

 • Lena 9 maja 2014 at 20:49 :

  Czy żeby pisać na textmarket trzeba założyć działalność gospodarczą itp? czy każdy może z miejsca pisać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *