TextBookers.com – nowa giełda tekstów

Właśnie zarejestrowałem się w serwisie TextBookers.com – nowej giełdzie tekstów. Wrażenia? Takie sobie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem jakościowych tekstów na zaplecza, to TextMarket.pl zawiera kilka tysięcy gotowych tekstów (podobnie jak GiełdaTekstów.pl), natomiast TextBookers – nie.

Jako copywriter nie mogę wystawić gotowych tekstów na sprzedaż. Mogę jedynie walczyć o zlecenia.

Jako zleceniodawca nie wiem, z kim współpracuję.

Ale jeśli chcesz przetestować giełdę tekstów TextBookers.pl, to zarejestruj się i podziel swoimi spostrzeżeniami na jej temat 😉

1 thought on “TextBookers.com – nowa giełda tekstów

 1. Dziękujemy za opinię na temat naszego serwisu:)

  Mały komentarz z naszej strony co do artykułu:
  Na początek chciałbym podkreślić, że nie jesteśmy typową giełdą tekstów stąd też brak gotowych tekstów które klient może od ręki zakupić. Ma za to możliwość zamówienia tekstów na konkretny temat jaki potrzebuje i otrzymanie ich bardzo niskim kosztem w czasie poniżej 48 godzin (przeważnie jest to kilka/kilkanaście godzin).

  Idąc dalej – to racja, że copywriterzy nie mogą wstawić gotowych tekstów na sprzedaż. Mają za to przy realizacji zleceń gwarancję otrzymania natychmiastowej zapłaty jak również mogą pracować o dowolnej porze dnia. Zleceń jest coraz więcej tak, więc każdy znajdzie coś dla siebie 😉

  Na koniec – kwestia wyboru przez zleceniodawcą konkretnej osoby do realizacji zlecenia pojawi się już niedługo wraz z wprowadzeniem do oferty artykułów tematycznych:)

  Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do dalszego testowania usługi,
  Maciej Matysik
  TextBookers.com

Comments are closed.