Textbookers.com – dodawanie zlecenia

Jak wygląda dodawanie zleceń w serwisie Textbookers.com? Zaciekawiony, postanowiłem przetestować Textbookers.com tym razem nie jako copywriter, ale jako jako klient.

Najpierw z poziomu Kokpitu kliknąłem na przycisk „Dodaj zlecenie” i wypełniłem odpowiednie pola w formularzu, który się wyświetlił.textbookers-dodaj-zlecenieZnowu kliknąłem „Dodaj zlecenie”. Pojawiło się okno „Potwierdź zlecenie”.textbookers-dodaj-zlecenie-potwierdzPonownie kliknąłem „Dodaj zlecenie”. Wyświetlił się komunikat „Zlecenie zostało dodane. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail.”textbookers-zlecenie-zostalo-dodaneSprawdziłem pocztę.textbookers-zlecenie-zostalo-dodane-emailSkładanie zamówienia w serwisie Textbookers.com przebiegło szybko, łatwo i przyjemnie. Teraz zobaczymy, jak będzie z jego realizacją. Ale o tym – w kolejnym poście ;)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Textbookers.com - dodawanie zlecenia, 5.0 / 5 , ocen: 1
            
   
zarabianie w internecie gielda tekstow

Kategoria wpisu: Giełda Tekstów, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: , , ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "Textbookers.com - dodawanie zlecenia" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *