ProLink – ile można zarobić?

Szukasz informacji, ile można zarobić w Prolinku? Chcesz wiedzieć, jak to działa oraz jak wypłacić zarobione zyski?

Według informacji podanych na stronie ProLink.pl:

Jeśli masz zadbany serwis, w zależności od kryteriów jesteśmy w stanie zarobić dla Ciebie od kilkuset PLN do kilkunastu tysięcy PLN miesięcznie

W sieci można jednak natknąć się na opinie, że  takie zarobki są raczej wyjątkiem niż normą. Na pytanie: „ProLink – ile zarabiacie w tym serwisie?”, padają różne odpowiedzi. Np. zarabianie na pojedynczym blogu mającym kilkanaście wpisów to co innego niż zarabianie na forum mającym tysiące podstron.

Jeśli zależy Ci na mojej opinii, oto ona:

prolink-zarobki
Tym, którzy mają strony nie generujące ruchu, nie zawierające dużej liczby linków wychodzących, jak najbardziej polecam ProLink.pl. Wystarczy wstawić kod i od czasu do czasu zaakceptować oferty, aby zarobić na utrzymanie serwera i domeny bez potrzeby wyświetlania inwazyjnych reklam innych sieci.

4 thoughts on “ProLink – ile można zarobić?

  1. czy prolink aby nie bankrutuje? ponad miesiąc temu zleciłem wypłatę, której do dzisiaj nie dostałem, nie odpisują na maile, więc chyba prolink zaczyna zamieniać się w FAKE !!!

  2. Dwa ostatnie rachunki, jakie wystawiłem, zostały opłacone z ogromnym opóźnieniem. Na forum PiO kilka osób jest w podobnej sytuacji. Najwidoczniej ProLink ma spore problemy z płynnością finansową albo tak jak zwykle (mam na myśli np. historię ze zmianą regulaminu po cichu) robi użytkowników w konia, jak tylko może. Wobec tego ja osobiście zmieniam podejście i będę wystawiał rachunki zaraz po przekroczeniu progu wypłaty.

  3. Ja też dostałem wypłatę z lekkim opóźnieniem , ale nie będę siał paniki , bowiem to przecież normalne.Nie wiem komu zależy na złej opinii LeadBullet. Zostaje przy nich bo może nie zarabiam kokosów , ale jednak zawsze cos wpadnie grosza

Comments are closed.