Program partnerski Alior Sync

Mam ochotę przystąpić do programu partnerskiego Alior Sync. Mój znajomy ma tam konto i bardzo sobie chwali, a istnieje możliwość przystąpienia do programu afiliacyjnego bez konieczności posiadania rachunku.

Czy rzeczywiście? Już miałem wypełniać formularz rejestracyjny, gdy pomyślałem o tym, aby jednak zerknąć w regulamin. No i przeczytałem:

Rachunek Afilianta – oznacza rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN prowadzony w Alior Sync, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest Afiliant rejestrujący się jako Osoba Fizyczna i na który będzie przekazywane Wynagrodzenie. Rachunek Afilianta w Alior Sync wymagany jest tylko dla Osób Fizycznych;

No to nieźle.

Gdybym chciał założyć konto w Alior Sync, skorzystałbym z reflinka znajomego. I wówczas sam mógłbym promować ich ofertę. Ale zakładać konto „przy okazji” zapisywania się do programu partnerskiego? Nie, to nie dla mnie.

Muszę przemyśleć sprawę. Założyłbym tam konto z reflinka znajomego, tyle, że on w pewnym sensie unika zbędnych kontaktów z Urzędem Skarbowym 😉 i w sumie dodatkowy zarobek to dla niego raczej problem niż zysk. A zakładać konto tak zupełnie „za frajer” – nielogiczne 🙂

Na razie pozostanę przy programie partnerskim PKO BP Inteligo.