Program partnerski Alior Sync

Mam ochotę przystąpić do programu partnerskiego Alior Sync. Mój znajomy ma tam konto i bardzo sobie chwali, a istnieje możliwość przystąpienia do programu afiliacyjnego bez konieczności posiadania rachunku.

Czy rzeczywiście? Już miałem wypełniać formularz rejestracyjny, gdy pomyślałem o tym, aby jednak zerknąć w regulamin. No i przeczytałem:

Rachunek Afilianta – oznacza rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN prowadzony w Alior Sync, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest Afiliant rejestrujący się jako Osoba Fizyczna i na który będzie przekazywane Wynagrodzenie. Rachunek Afilianta w Alior Sync wymagany jest tylko dla Osób Fizycznych;

No to nieźle.

Gdybym chciał założyć konto w Alior Sync, skorzystałbym z reflinka znajomego. I wówczas sam mógłbym promować ich ofertę. Ale zakładać konto „przy okazji” zapisywania się do programu partnerskiego? Nie, to nie dla mnie.

Muszę przemyśleć sprawę. Założyłbym tam konto z reflinka znajomego, tyle, że on w pewnym sensie unika zbędnych kontaktów z Urzędem Skarbowym ;) i w sumie dodatkowy zarobek to dla niego raczej problem niż zysk. A zakładać konto tak zupełnie „za frajer” – nielogiczne :)

Na razie pozostanę przy programie partnerskim PKO BP Inteligo.

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Program partnerski Alior Sync, 5.0 / 5 , ocen: 2
            
   

Kategoria wpisu: Programy partnerskie, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: , , ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "Program partnerski Alior Sync" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *