Nowe funkcjonalności w MultiProgramie

multiprogram-program-partnerski-allegro

Dzisiaj po zalogowaniu do MultiProgramu Allegro powitał mnie komunikat:

Zespół MultiProgramu informuje o kilku zmianach wprowadzonych do panelu Partnera. Oto nowości:

1. Wprowadziliśmy dodatkową zakładkę „Wiadomości”, która widoczna jest jako domyślna strona startowa po zalogowaniu do panelu MultiProgramu. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Państwa o wszelkich wprowadzanych zmianach.

2. Najwięcej nowości znajdą Państwo w zakładce „Moje Strony”:

a) Dodaliśmy dwie nowe opcje wyboru słów kluczowych:

– „Dopasuj którekolwiek ze słów kluczowych” – Wybór tej opcji powoduje wyszukanie ofert, z których każda zawiera co najmniej jedno z wybranych słów kluczowych. Niezaznaczenie opcji powoduje wyszukanie ofert, z których każda zawiera wszystkie wybrane słowa kluczowe.

– „Szukaj też w opisach ofert” – Wybór tej opcji powoduje wyszukanie ofert, z których każda zawiera słowa kluczowe w tytule lub w opisie.

b) Dodaliśmy możliwość stworzenia ROTATORA, jako nowego typu kreacji. Rotator składa się z określonej liczby wyświetlanych ofert, z których każda ma ten sam rozmiar: 190×190 pikseli. Ogólną liczbę ofert mogą Państwo zdefiniować podając liczbę wierszy i kolumn rotatora. Ten nowy, elastyczny sposób wyboru wielkości rotatora pozwoli na optymalne dopasowanie reklam do Państwa stron internetowych.

Dla Państwa wygody, dodaliśmy również podgląd generowanego rotatora.

3. W zakładce „Rachunki/Faktury” zmieniliśmy widok Państwa rachunków i faktur. Mogą Państwo teraz na bieżąco śledzić status nadesłanego dokumentu, który oznaczamy odpowiednio kolorami. Po kliknięciu na konkretny dokument, zobaczą Państwo szczegółową informację z jego historią.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany usprawnią obsługę panelu.

Czekamy na Państwa opinie.

Sporo się zmieniło w MultiProgramie, m.in. sam panel – trzeba to wszystko ogarnąć od nowa 😉 Z tego, co do tej pory udało mi się zauważyć, to nie działają niektóre dostępne wcześniej funkcje, ale cóż – trzeba poczekać, może to się zmieni…