Jestę blogerę

Czuję się dziwnie. Nie tylko dlatego, że jestem mocno przeziębiony, ale przede wszystkim dlatego, że otrzymuję ostatnio e-maile typu:

Szanowny Panie K.,
Na wstępie pragniemy podziękować za owocną współpracę. Aktualnie wdrażamy nowe rozwiązania w naszym sklepie strefakursow.pl, m.in. pragniemy wprowadzić modyfikację prezentacji Programu partnerskiego. Chcemy, aby jednym z elementów opisu PP były opinie jego uczestników.
Dlatego też, chcielibyśmy serdecznie poprosić Pana o opinię na temat programu i współpracy oraz na wyrażenie zgody na umieszczenie jej wraz z odnośnikiem do Pańskiego bloga na naszej stronie. Nie ukrywamy, że będzie to dla nas bardzo pomocne.

albo:

Witam Panie K.,
reprezentuję dział marketingu systemu SeoPilot. Proszę mi napisać czy na Pana serwisie szukam-informacji.pl jest możliwość rozmieszczenie reklamy display, bądź publikacji artykułu? Jeśli jest Pan zainteresowany współpracą proszę o kontakt.

Oczywiście jestem otwarty na współpracę z każdym i w każdej formie, jednak już sam fakt, iż podpisuję się na swoim blogu jako Szalony Kapelusznik świadczy o tym, że nie interesuje mnie (a przynajmniej nie interesowało dotychczas) budowanie własnej marki.

Ja sobie po prostu w wolnym czasie piszę bloga, testując różne techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz sprawdzając przy okazji różne sposoby tzw. „zarabiania w internecie”.

Tym niemniej moje ego poczuło się mile podłechtane, za co wszystkim nadawcom takich e-maili serdecznie dziękuję ;) I polecam się na przyszłość :)

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena wpisu:
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
Jestę blogerę, 5.0 / 5 , ocen: 4
            
   

Kategoria wpisu: Polecane, Zarabianie w internecie

Tagi wpisu: ,


Szalony Kapelusznik

Szalony Kapelusznik

Autorem wpisu "Jestę blogerę" jest SEOgeek z forum PiO - Szalony Kapelusznik ;)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Wpisz odpowiedź *