Press "Enter" to skip to content

Grzejnik dekoracyjny PURMO

Ożywiona dyskusja na forum PiO pomiędzy Xannem a użytkownikiem Unnamed zainspirowała mnie do napisania wpisu „Grzejnik dekoracyjny PURMO”. Postanowiłem podjąć rękawicę rzuconą przez Xanna.

Co prawda jego wypowiedź nie była skierowana do mnie ani nie zamierzam przeprowadzać pełnego testu, jednak jako zwolennik optymalizacji, a przeciwnik rotacyjnych SWL-i, zamierzam przetestować moc samej SEO-optymalizacji.

Rozmowa o Grzejnik dekoracyjny PURMO – w skrócie:

Xann:

Jak widać (w artykule ze strony seoparty.net/news/artykuly/wyniki_testow_na_zamrozonone_wyniki) system (e-Weblink) ma się bardzo dobrze i nadal działa

Unnamed:

ehe – frazę „grzejnik dekoracyjny purmo” nie wyszukiwaną w ogóle (wg keyword planera ) „wcisnął” na 11 pozycję :). A nie wziąłeś pod uwagę że system nie działa a zadziałała optymalizacja ?

Xann:

@”unnamed”- jak te frazy Ty zrobisz lepiej samym optymalizowaniem bez linka masz odemnie 1000 zł gotówki i robotę za 5k netto miesiecznie + bonusy

Podejmuję rękawicę

Jak już wspomniałem, nie zamierzam przeprowadzać pełnego testu, wbijać wszystkich fraz itp. Z drugiej strony – nie liczę na „robotę za 5k netto miesięcznie”.

Nie zamierzam jednak linkować niniejszego postu. Jeśli wpis o „grzejniku dekoracyjnym PURMO” uzyska i ewentualnie utrzyma dłużej pozycję w wynikach wyszukiwania Google, uznam, że miałem rację i sama optymalizacja działa.

Chcesz kupić grzejnik dekoracyjny?

Sprawdź ceny za pomocą porównywarki cenowej Nokaut.pl – kliknij na poniższy obrazek:

grzejnik-dekoracyjny-PURMO-nokaut-pl